Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Třinec / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - VEDOUCÍ CHARITNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - VEDOUCÍ CHARITNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY

Charita Třinec nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - VEDOUCÍ CHARITNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Charita Třinec, okres Frýdek-Místek. Nástup možný od 1.1.2022. Další informace Vám poskytne Ing. Monika Byrtusová.

Zaměstnavatel: Charita Třinec
Místo výkonu práce: Třinec
Platové ohodnocení: 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Aktualizace 10. 11. 2021
Požadujeme - VŠ vzdělání se sociálním zaměřením dle zákona č. 108/2006 Sb., doporučená je praxe ve vedoucí pozici, znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb, manažerské dovednosti, schopnost řízení týmu, komunikativnost, loajalita, smysl pro odpovědnost, samostatnost, dovednost koordinace a organizace práce, plánování a kontrola, zdravotní způsobilost, ŘP sk. B - aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC - znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost eQuip.
Náplň práce - vedení pracovního týmu 30 asistentek, vytváření a kontrola metodických postupů, kontrola a zajištění plnění standardů kvality sociálních služeb, zpracování SQSS a jejich aktualizace, vedení sociální služby osobní asistence dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, práce se seniory a zdravotně postiženými, jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv, tvorba individuálních plánů s klienty, plánování služeb, vedení dokumentace klientů a výkaznictví činnosti služby, podílení se na rozvoji a životě Charity Třinec.
Zázemí silné církevní organizace, PS na dobu určitou jednoho roku, s možností prodloužení.
Životopis a motivační dopis zaslat nejpozději do 10. 12. 2021 na e-mailovou adresu: monika.byrtusova@trinec.charita.cz (k ústnímu pohovoru budou pozvání vybraní kandidáti).
Pracoviště: Třinec

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Monika Byrtusová
Telefon: 724 257 219
E-mail: monika.byrtusova@trinec.charita.cz

Referenční číslo ÚP: 23492540775
Poslední aktualizace: 10.11.2021

Podobné pracovní nabídky

Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. – Frýdek-Místek
29.11.2021 · 11 000 – 12 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 5.12.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů